KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407171
nr 1340 7171
Oidentifierad konstnär. Signerad, man med turban. Olja på duk, 29x20cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:17:51
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr